پنجره upvc

گالوانیزه پنجره دوجدارهچهارشنبه ۲۳, خرداد ۱۳۹۷

گالوانیزه پنجره دوجداره

گالوانیزه پنجره upvc

پنجره upvc امروزه مصارف بسیاری دارد و به دلیل تنوع در طرح و رنگ توانسته پاسخگوی همه ی سلیقه ها باشد و به زودی جای پنجره های قدیمی را بگیرید.

گالوانیزه پنجره دوجداره یکی از قطعات اصلی تشکیل دهنده درب و پنجره upvc است و مقاومتو استحکام پروفیل درب و پنجره یو پی وی سی را افزایش خواهد داد.
همچنین درسیستم پنجره UPVC، گالوانیزه تقویت شده شکل پروفیل UPVC در مدت زمان طولانی را حفظ کرده و این اطمینان را به شما می دهد که موجب دوام رگلاژ درب و پنجره و جلوگیری از افتادگی آن خواهد شد.

تولید گالوانیزه پنجره upvc

ورق های گرمادیده گالوانیزه برای افزایش مقاومت در برابر خوردگی و افزایش طول عمر، بوسیله زینک روکش می شوند، که این روکش گالوانیزه در هنگام شکل دهی و خم به هیچ وجه از گالوانیزه جدا نخواهد شد و در برابر آتش و سایر عوامل خارجی از خود مقاومت نشان می دهد. کیفیت در تمامی مراحل تولید زیر نظر دستگاه اتوماتیک بطور مستمر چک می شود.

گالوانیزه پنجره دوجداره

ضخامت گالوانیزه پنجره دوجدارهتقویت شده متناسب با شرایط درب و پنجره UPVC انتخاب می شود.
بد نیست بدانید که گالوانیزه با ضخامت نامناسب در ساختمان های مرتفع موجب عدم استحکام درب و پنجره دوجداره دربرابر فشار و بالطبع شکست پنجره، دفرمه شدن پروفیل، نفوذ آب و نشست لنگه های بازشو پنجره خواهد شد.

بنابراین ضخامت گالوانیزه تقویت شده مصرفی باید بدرستی انتخاب شود که در آینده گالوانیزه تغییر شکل یافته باعث تغییر شکل پروفیل UPVC نشود، بطور معمول ضخامت مصرفی برای گالوانیزه باید ۱٫۲ میلمیتر باشد.
همچنین در پروفیل های بازشو پنجره یا درب UPVC، گالوانیزه باید بصورت یکپارچه استفاده شود و در فواصل ۳۰ تا ۴۰ سانتی متری به پروفیل UPVC پیچ شود.

بهتر است بدانید که وجود گالوانیزه پنجره دوجداره در درب و پنجره UPVC امری حیاتی می باشد و باید با ضخامت مناسب در محصول جای گذاری شود.

سیجاندژ تولید کننده انواع درب و پنجره upvc
نطرات خود را می توانید با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.