پنجره upvc

کیفیت پنجره upvcدوشنبه ۲۱, خرداد ۱۳۹۷

کیفیت پنجره upvc

پنجره upvc

پنجره upvc با دارا بودن خاصیت دوجداره بودنش به راحتی در کاهش انرژی و هزینه ها موثر خواهد بود. اما باید توجه داشت که برای خرید و نصب پنجره دوجداره با ید نکانی را قابل توجه داد که یکی از این نکات کیفیت پنجره upvc است.در این بین برخی افراد با آگاهی کم در این زمینه دست به کارهای اشتباه می زنند که در این مقاله در این باره به شما توضیح خواهیم داد.

متاسفانه  عمدتا در بحث ساختمانهای نوساز به علت در خواست سازندگان ، پائین آوردن هزینه ها ی مالی مقوله اول است و در نتیجه آن استفاده ازمتریال اکونومی و سطح پائین و ارزان  قیمت ( اعم از پروفیل پنجره upvc ،یراق  و شیشه دوجداره دستی ) شیوع پیدا می کند که عمدتا به علت عدم علم و آگاهی مردم و خریداران به این مسله توجهی نمی شود.

اما  کم کم با گذشت زمان پنجره های نصب شده مشکلات خود را نشان داده و دچار استهلاک فراوان می شوند که در آن میتوان به افت و حتی تغییر رنگ پنجره دوجداره upvc، بخار وعدم عایق بودن شیشه دوجداره، شکسته شدن لولاها و  قطعات یراق و رگلاژ نبودن پنجره ها و عدم امکان رگلاژ مجدد پنجره دوجداره upvc اشاره کرد و در نهایت مالکان به این نتیجه می رسند که پنجره فعلی اصلا نمی تواند مباحث پیشگیری از اتلاف انرژی ، کاهش صداهای مزاحم و حذف گرد وغبار را آنطور که باید و شاید انجام دهد.

 

کیفیت پنجره upvc

تعویض پنجره قدیمی با upvc

در این خصوص نیز در برخی موارد به علت عدم آگاهی مردم از پنجره upvc استاندارد مجددا در بحث تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc از همین گونه پنجره با متریال بی کیفیت استفاده می شود و در آینده باز همان مشکلاتی که در بالا ایراد شد در این واحدهای مسکونی به وجود می آید.

اگر  مالک واحد مسکونی که در آن زندگی می کنید هستید بهتر است با کمی تحقیق و حتی هزینه بیشتر در تعویض پنجرهای قدیمی منزل خود از پنجره دوجداره upvc  استفاده کنید تا یک عمر برای شما ماندگار باشد و بتوانید از مزایای آن به طور دائم استفاده کنید.

مطمئن باشید پنجره دوجداره upvc استاندارد با متریال استاندارد  در طول زمان کلیه هزینه های خود را در غالب پایین آوردن هزینه های انرژی و نظافت جبران خواهد کرد ولی در تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دوجداره upvc با متریال سطح پائین  شما دچار مشکلاتی که در قبل ایراد شده است می شوید  و چه بسا مجبور به پرداخت هزینه مجدد جهت اصلاح مشکلات پنجره دوجداره upvc  تعویض شده می شوید.

سیجاندژ تولید کننده انواع درب و پنجره upvc با کیفیت بالا است که شما می توانید با تماس با ما از بهترین محصولات و خدمات بهره ببرید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.