پنجره upvc

کاهش سطح عملکرد پنجره دوجدارهچهارشنبه ۲۳, آبان ۱۳۹۷

درب و پنجره های دوجداره امروزه جایگاه ویژه ای در بین افراد پیدا کرده و بسیاری از افراد در ساختمان های خود از این محصولات استفاده می کنند. اما در برخی مواقع ممکن است شاهد کاهش سطح عملکرد پنجره دوجداره شوید که این مشکلات رفع می شود. در این مقاله ما برخی عواملی که بر این امر موثرند و ممکن است باعث کاهش عملکرد پنجره شوند را برای شما توضیح خواهیم داد.

اسپانیولت

اسپانیولت ها در عملکرد دستگیره و قفل پنجره دوجداره نقش مهمی دارند و باید در استاندارد بودن آنها دقت کرد. اگر این بخش غیر استاندارد باشد در اثر فشارهای وارده خراب می شوند و باید تعویض شوند.

دستگیره و قفل

این دو بخش نیز از مواردی اند که خرابی زیادی داشته و مورد تعمیر قرار می گیرند. شباک صنعت بهترین نوع دستگیره و قفل را در پنجره های خود بکار می برد.

شیشه دوجداره

در واقع شیشه دوجداره بخشی آسیب پذیر است که فشار در قسمت های مختلف آن تنظیم نشود دچار شکستگی می شود. بنابراین باید در انتخاب آن دقت لازم را داشت و از تیمی متخصص برای نصب آن کمک گرفت.

رگلاژ پنجره دوجداره

با رگلاژ پنجره دوجداره در واقع قطعات بطور کامل تنظیم می شوند و دچار آسیب نمی شوند.

پروفیل و گالوانیزه مستحکم ترین قسمت های درب و پنجره دوجداره هستند که معمولا دچار آسیب نمی شوند. اما جنس نامرغوب و فشارهای بیش از حد ممکن است باعث شود که این بخش ها دچار آسیب شوند.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.