پنجره upvc

چند نکته مهم در نصب پنجره upvcشنبه ۱۳, مرداد ۱۳۹۷

چند نکته مهم در نصب پنجره upvc

نصب پنجره دو جداره یو پی وی سی

درب و پنجره upvc با آمدن خود تغییراتی اساسی در زمینه تولید درب و پنجره ایجاد کرد. البته در تولید این پنجره ها باید از مواد اولیه با کیفیت استفاده کرد و اصول فنی مورد نظر را رعایت کرد تا بتوان محصولی با کیفیت تولید کرد.
شرکت ما این اطمینان را به شما می دهد که در تولید انواع درب و پنجره یو پی وی سی از مواد اولیه مرغوب و اصول استاندار استفاده کرده و در این زمینه خدماتی عالی را به شما ارائه خواهد داد.

البته باید توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین مراحلی که در تولید و نصب پنجره upvc وجود دارد نصب پنجره یو پی وی سی است.
نصاب پنجره دو جداره میبایست با بالاترین دقت، پنجره ها را در محل از پیش تعیین شده و آماده سازی شده، نصب نماید. مشتریان بایستی در انتخاب تیم تولید و نصب درب و پنجره دقت نمایند. سهل انگاری

در نصب و تولید، خطرات بالایی داشته است که در مواردی بدلیل نصب ضعیف، پنجره از محل خود جدا و سقوط کرده و در نهایت موجب آسیب شده است.

چند نکته مهم در نصب پنجره upvc

در پروسه نصب پنجره دو جداره upvc ، استفاده از سیلیکون یو پی وی سی فقط برای درزهایی است که پس از فیکس شدن قاب های پنجره در محل همچنان باقی مانده است که در حد ۲ یا نهایتا ۳ میلیمتر آن هم بصورت ممتد نباشد، تعبیه شده است. در ابعاد گیری اولیه پنجره دو جداره، بایستی از کل قاب در حدود ۲ یا ۳ میلیمتر کمتر محاسبه گردد تا قابها را بتوان در محل جای داد و اختلافات حاصل از ناشاقولی دیوار و چهارچوب است که بایستی با پی وی سی پر شود و حال آنکه برخی از نصاب ها چسب یو پی وی سی را متریال نگه دارنده قاب بشمار می آورند.

بهتر است بدانید که تقریبا نصف کیفیت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی به نصب آن بستگی دارد. به همین دلیل توصیه می شود نصب آن را به متخصصین سپرده و خیال خود را از این بابت راحت کنید.

شاید بتوان گفت بیش از ۵۰ % کیفیت پنجره دو جداره upvc در نصب تامین می گردد، لذا داشتن تیم متخصص و متعهد در نصب این محصول، بسیار حیاتی است .
در بسیاری از موارد، پنجره دو جداره در محل هایی استفاده می شود که در این محل ها، ساکن هستند و یا فعالیت حرفه ای جاریست که در این موارد اهمیت برچیدن بی خطر و بدون ایجاد کمترین گرد و غبار

اهمیت مضاعف پیدا میکند. چرا که یکی از قابلیت های تبلیغی پنجره دو جداره upvc این است که مشتری بتواند بدون اینکه محل را تخلیه و ترک کند، پنجره های قدیمی خود را تعویض نماید.

شما می توانید با تماس با سیجاندژ بهترین خدمات را در تولید و نصب درب و پنجره یو پی وی سی از ما انتظار داشته باشید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.