پنجره upvc

چرا درب و پنجره upvc ؟دوشنبه ۲۱, خرداد ۱۳۹۷

چرا درب و پنجره upvc ؟

دلیل انتخاب پنجره upvc

درب و پنجره upvc یکی از محبوب ترین پنجره هایی است که با توجه به مزایایی که دارد توانسته جای پنجره های قدیمی را گرفته و به بهترین نحوه در ساختمان ها بکار برده شود .
شاید شما نیز در رابطه با پنجره upvc اطلاعاتی نداشته باشید و برایتان سوال باشد که چرا درب و پنجره upvc ؟
ما در این مقاله به برخی از ویژگی های بارز درب و پنجره یو پی وی سی اشاره خواهیم کرد تا بتوانید به طور وا ضح تفاوت را حس کنید و دلیل تمایز این پنجره ها با پنجره های قدیمی را به راحتی حس کنید.

چرا درب و پنجره upvc ؟

پنجره upvc بعنوان عایق صوتی

درب و پنجره های دو جداره با توجه به اینکه جنس پرو فیلها از نوع upvc هستند و همچنین شیشه های دو جداره عامل مهمی در جلو گیری از ورود سر و صدا به داخل محیط می باشتد
استفاده از درب و پنجره دو جداره تا میزان ۶۰% و سه جداره تا میزان ۸۰% آلودگی های صوتی محیط اطراف کار و زندگی ما را کاهش می دهد.

درب و پنجره upvc بعنوان عایق حرارتی

امروزه با بالا رفتن هزینه های سوخت و انرژی و ارائه مبحث ۱۹ ساختمان استفاده از درب و پنجره دو جداره امری مهم تلقی می شود .
درب و پنجره upvc با توجه به میزان عایق بندی بالای پروفیلهای upvc و همچنین قالب بندی و آب بندی خوب و مناسب می تواند سهم بسزایی را در جلوگیری از اتلاف سوخت و انرژی داشته باشد.

جلوگیری از ورود گرد وغبار و آلودگی های صوتی با درب و پنجره upvc

پنجره های upvc به خوبی درز بندی می شوند و هم چنین به صورت کاملا قالب و دقیق در فریم های خود کار گذاشته می شوند از ورود گرد و غبار و آلودگی های صنعتی به میزان بسیار بالایی جلوگیری میکنند.
همچنین می توانید مقاله مزایای پنجره upvc را مطالعه کنید و در این باره اطلاعات کامل تر و دقیق تری را بدست آورید.
نظرات خود را با سیجاندژ در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.