پنجره upvc

پنجره upvc ضد سرقتدوشنبه ۰۷, خرداد ۱۳۹۷

پنجره upvc ضد سرقت

پنجره upvc

امروزه از پنجره upvc در ساخت و ساز بسیار استفاده می شود و اغلب افراد در ساختمان های خود از پنجره های دوجداره upvc استفاده می کنند. این پنجره ها مزایای بسیاری دارند که باعث شده استفاده از این پنجره ها روز به روز افزایش یابد. وزن سبک، مقاومت در برابر مود شیمیایی، انعطاف پذیری و عایق بودن از مزایای این پنجره ها به حساب می آید.

یکی از مزایای پنجره upvc ضد سرقت بودن آنهاست. در این مقاله ما در رابطه با این مزیت مهم پنجره یو پی وی سی با شما صحبت خواهیم کرد.

امنیت و آرامش از مهم ترین نکاتی است که برای افراد اهمیت بالایی دارد. همه ی افراد خواهان مکانی امن برای زندگی و کار هستند و با تمام وجود به دنبال راهی برای ایجاد امنیت بیشتر برای خود و خانواده خود هستند.

پنجره های دوجداره این امکان را برای افراد ایجاد کرده اند که بتوانند به راحتی امنیت محل کار و زندگی خود را افزایش دهند.

پنجرها به عنوان یکی از مهمترین نقاط ساختمان می باشند که می توانند محل دسترسی سارقان و دزدان به داخل ساختمان ، ویلا ، محل کار و یا مغازه شما باشند و نقش بسیار زیادی را در این زمینه ایفا می کند.

با توجه به فرهنگ و لزوم استفاده از درب و پنجره های دوجداره upvc قصد داریم شما را در این مقاله با سیستم درب و پنجره یو پی وی سی ضد سرقت آشنا کنیم و بیان کنیم که لازمه های یک پنجره و یا درب دوجداره یوپی وی سی برای ضد سرقت شدن چیست؟

 

پنجره upvc ضد سرقت

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی جدا از جزئیات دارای چهار بخش اصلی و مهم می باشد که در بحث ضد سرقت بودن نقش اصلی را ایفا می کنند.

این بخش ها عبارتند از:

  • پروفیل دوجداره یو پی وی سی
  • شیشه دوجداره
  • یراق آلات
  • دستگیره

 

پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی ضد سرقت

پروفیل پنجره یو پی وی سی به عنوان نگهدارنده کلیه اجزا پنجره (یراق، شیشه، دستگیره و …. ) نقش بسیار مهمی را در این سیستم ایفا می کند، هرچه پروفیل در غالب استانداردهای جهانی تولید شود سیستم ایمنی و ضد سرقت بودن بیشتری خواهد داشت و جدا از این مسئله استفاده از رین فورس (گالوانیزه) مقاوم و استاندارد در ضد سرقت بودن درب یا پنجره یو پی وی سی تاثیر گذار خواهد بود.

پنجره دوجداره می بایست طوری طراحی گردد که به راحتی ورود سارقان را به درون محیط مهیا نسازد و یا همیشه پنجره و یا درب دوجداره یو پی وی سی به گونه ای طراحی گردد که زهوارهای درب یا پنجره (Glazing bead) در خارج از محیط داخلی قرار نگیرد زیرا در این صورت سارق به راحتی زهوار را در آورده و به داخل محیط وارد می شود

 

شیشه دوجداره ضد سرقت

شیشه به عنوان اصلی ترین  متریال تشکیل دهنده یک پنجره دوجداره یوپی وی سی اولین راه و تصمیم گیری برای ورود سارقان به درون محیط می باشد .
قاعدتا یک شیشه تک جداره و یا دوجداره معمولی با اعمال فشار فیزیکی لازم می شکند و شیشه شکسته شده به راحتی دسترسی سارقان را به دستگیره و در نهایت ورود به محل را مهیا می سازد.

این شیشه ها انواع گوناگونی دارند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

سیجاندژ تولید کننده درب و پنجره upvc

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.