پنجره upvc

پنجره upvc ثابتپنج شنبه ۱۷, خرداد ۱۳۹۷

پنجره upvc ثابت

پنجره upvc

پنجره upvc ثابت یکی از پرکاربردترین و مناسب ترین پنجره های دوجداره است. در این نوع پنجره ها از یراق آلات استفاده نمی شود. بهتر است بدانید این نوع پنجره از پنجره های دیگر تاثیر  بیشتری در کاهش آلودگی صوتی دارد.

مزایای پنجره یو پی وی سی ثابت زیاد است که در اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد.

یکی از مزایای بارز پنجره یو پی وی سی ثابت این است که بهترین میزان دید را بدون مزاحمت فریم برای شخص ایجاد میکند.همچنین به خاطر فیکس بودن (fixed) عایقی در برابر گرد و خاک، سرما و گرما است.

این مدل پنجره دو جداره upvc را میتوان از پر مصرف ترین نوع پنجره دو جداره upvc نام برد زیرا در تمامی مدل های ترکیبی استفاده میگردد و به دلیل ثابت بودن آن در نواحی نورده به صورت دیواره نیز کار برد دارد.

پنجره upvc ثابت

پنجره یو پی وی سی ثابت در ترکیب تک حالته

در این نوع پنجره های دو جداره upvc ، پنجره میانی ثابت بوده و دو پنجره upvc تک حالته از طرفین باز شو هستند که این طرح از پنجره دو جداره یو پی وی سی به سبب سادگی عمومیت داشته و بیشترین کاربرد را دارد.

استفاده پنجره upvc ثابت در آلاچیق

پنجره دو جداره یو پی وی سی ثابت در ساخت آلاچیق upvc بالکن و نیز محوطه های گلخانه ای و پاسیو بسیار پر کاربرد بوده و موارد استفاده زیادی دارد این نوع از پنجره بدلیل ثابت بودن بالاترین درجه عایق را داراست

نقش پنجره یو پی وی سی ثابت در پوشش های سقفی

از دیگر موارد استفاده از پنجره upvc ثابت در پوشش سقفهای آلاچیق و مناطقی که می خواهیم در عین داشتن عایق رطوبت و گرما از نور کامل نیز بهره ببریم می باشد که بهترین گزینه در این موارد بی شک پنجره های یو پی وی سی میباشد . بیشترین سهم را پنجره یو پی وی سی ثابت دارد

عدم محدودیت ابعاد درپنجره یو پی وی سی ثابت

این نیز یکی از مزایای پنجره های یو پی وی سی ثابت است.  بهتر است بدانید که  پنجره upvc ثابت در بیشتر ترکیبات پنجره استفاده می شود.

 

نظرات خود را در سیجاندژ با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.