پنجره upvc

پنجره های upvc و آب و هوای ساحلیشنبه ۲۷, مرداد ۱۳۹۷

پنجره های upvc و آب و هوای ساحلی

پنجره های upvc و آب و هوای ساحلی موضوع بحث مقاله ماست. ما در این مقاله شما را با پنجره های upvc آشنا می کنیم و این محصول را درآب و هوای ساحلی از جوانب مختلف مورد بررسی قرار می دهیم تا شما با انتخاب یک محصول درست بتوانید محصول خریداری شده خود را با رضایت تا سالها مورد استفاده قرار دهید .

پنجره ها هم مانند هر محصول دیگری جنس متفاوت دارند .چوب ، آلومینیوم , آهن یا … همگی محصولاتی هستند که شما می توانید انتخاب کنید.انتخاب این محصولات کار آسانی نیست و بدون تحقیق نمی شود این محصولات را خریداری کرد. مخصوصا اگر محیط زندگی شما در یک آب و هوای مرطوب قرار گرفته باشد به راحتی نمی توان به هر محصولی اعتماد لازم را کرد و کاملا طبیعی است که برای خرید محصول مورد نظر چند روزی را تحقیق کنید.

اگر شما در مناطق ساحلی زندگی می کنید و به فکر تعویض درب و پنجره های قدیمی خود هستید ما به شما پنجره upvc را پیشنهاد می کنیم. چرا که این پنجره ها از جنس پایه پلی وینیل کلرید هستند که بسیار متنوع و انعطاف پذیر هستند. به همین دلیل بهترین گزینه برای آب و هوای مختلف و ساحلی هستند. قابل ذکر است اگر جنس های مختلف دیگر به جزء upvc را در ذهن دارید، بدانید که همه ی آنها در این نوع آب وهوا به مرور زمان دچار پوسیدگی و خوردگی خواهند شد و مقاومت لازم در برابر آب و هوای مختلف را ندارند .

فرقی نمی کند در چه نوع آب و هوایی هستید. آب و هوا مرطوب است یا گرم خشک. تجربه ثابت کرده است پنجرهای upvc به دلیل ماده اولیه خود در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت بالایی دارند. به همین دلیل چه در مناطق گرمسیری و چه در مناطق سردسیر درب و پنجره ها ی upvc طرفدار خود را دارند.
یکی دیگر از دلایل محبوبیت این محصولات تنوع در طرح و رنگ است و می توان شاهد مقاومت بالا حتی در نوع رنگ این محصولات بود.

پنجره های upvc و آب و هوای ساحلی

چند ویژگی مهم پنجره های upvc در آب و هوای ساحلی

  • خوردگی

در مناطق ساحلی به دلیل آب و هوای مرطوب و عناصر زیاد پنجره های معمولی دچار خردگی و پوسیدگی می شوند اما پنجره های upvc به دلیل عایق بودن و بالا بودن کیفیت عایق می تواند در برابر رطوبت مقاومت بالایی داشته باشند و دچار زنگ زدگی نشوند.
جالب است بدانید این مقاومت تا چند دهه برای شما باقی میماند و شما نیازی به هزینه اضافی برای تعمیر نخواهید داشت.

  • آب و هوای مختلف

کیفیت درب و پنجره های upvc به میزان قابل توجهی بالاست. این پنجره ها مقاوم بالایی در برابر باد ، طوفان گرد و غبار ، باران و … دارند به همین دلیل در بین مردم دارای محبوبیت بالایی هستند و شما می توانید در ساختمان های مختلف با شرایط گوناگون از این محصولات استفاده کنید.

پنجره های upvc و آب و هوای ساحلی 1

  • پنجره های upvc ضد آب و رطوبت هستند

همانگونه که گفته شد اغلب مناطق ساحلی دارای رطوبت بالا هستند. علاوه بر این مناطق ساحلی دارای آب شور نیز هستند که باعث شوری این رطوبت می شوند.
درب و پنجره های upvc دارای قابلیت های مختلف هستند که یکی از این قابلیت ها ضد آب بودن است به همین دلیل درب و پنجره های upvc در برابرشوری این آب و رطوبت نیز مقاوم هستند و دچار خرابی نمی شوند، ظاهر جدید خود را حفظ می کنند و مثل روز اول براق می مانند.

  • درب و پنجره های upvc بازیافت خواهند شد

در نهایت نکته دیگری که مهم است توجه به قابلیت بازیافت درب و پنجره های upvc است چرا که سالهاست به دلیل تولید محصولات بی کیفیت نه تنها موجب بالا رفتن هزینه های بی رویه شده ایم بلکه تولید محصولات بی کیفیت تاثیر زیادی در به هدر رفتن انرژی داشته اند. اما محصولات upvc با توجه به همین موضوع قابلیت بازیافت مجدد ، همچنین جلوگیری از به هدر رفتن انرژی را دارند که خود کمک بسیار بزرگی به طبیعت محیط پیرامونمان است .

سیجاندژ تولید کننده پنجره upvc ، پنجره upvc ضد سرقت با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.