پنجره upvc

پنجره های upvc هماهنگ با نمای موجودپنج شنبه ۲۸, تیر ۱۳۹۷

پنجره های upvc هماهنگ با نمای موجود

پنجره های یو پی وی سی

درب و پنجره upvc در واقع راه حلی متفاوت برای رفع بسیاری از مشکلات داخل ساختمان است. یکی از مشکلاتی که افراد در منزل خود با آن مواجه هستند عدم هماهنگی پنجره ها با نمای ساختمان است.
بهتر است بدانید که با استفاده از درب و پنجره یو پی وی سی می توانید به راحتی این مشکل را برطرف کنید.

با تولید پنجره دوجداره upvc دیگر نیازی به نگرانی در رابطه با هماهنگی پنجره با نمای ساختمان نیست. زیرا این پنجره ها با تنوع در رنگ و طرح به راحتی نیازهای شما را برطرف خواهند کرد.

امروزه با چنان کاربرد و تنوع رنگ و فرمی میتوان این نوع پنجره را عرضه کرد که میتوان گفت تقریبا تمامی اشکال، رنگها و فرم های کلاسیک و مدرن از هر جنس و متریال را میتواند پوشش داده و کاملا همسان با نمای قبلی و سایر پنجره های نمای موجود ساختمان تولید و عرضه گردد.

پنجره های upvc هماهنگ با نمای موجود

لازم به ذکر است که رنگ پنجره های یو پی وی سی به دو صورت رنگ شده و لمینیت امکان پذیر است که هر کدام محاسن خود را دارد. طبیعی است که لمینیت دارای بافت و طرح رنگی بوده و بطور کلی ظریف تر از رنگ می باشد. ولی رنگ upvc بدلیل اینکه بصورت استاتیک سولوکو انجام می پذیرد دارای مقاومت بالاتری می باشد .

جالب اینجاست که شما می توانید با استفاده از پروفیل های رنگی هر طرف پنجره را به یک رنگ سفارش دهید و یا دو رنگ متفاوت که با این قابلیت می توان به راحتی رنگ پنجره را با نمای خانه هماهنگ کرد.

شرکت سیجاندژ انواع درب و پنجره یو پی وی سی را در رنگ و طرح مختلف تولید می کند. شما می توانید سفارش خود را همین حالا ثبت کنید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.