پنجره upvc

پرده کرکره بین شیشه دوجدارهپنج شنبه ۱۰, آبان ۱۳۹۷

پرده کرکره بین شیشه دوجداره

پرده کرکره بین شیشه دوجداره که محبوبیت بسیاری دارد امروزه مورد استفاده بسیاری قرار می گیرد که در این مقاله در این باره توضیحاتی به شما داده خواهد شد.

این پرده به دو صورت حرکت می کند:

·به صورت برقی به طرف بالا و پایین

·به صورت دستی به حالت سایه و روشن

این کره کره ها را بصورت یک وکیم عایق در بین شیشه دوجداره قرار می دهند. در این حالت تزریق گاز آرگون نیز امکان پذیر است. شیشه هایی که در این نوع سیستم بکار برده می شود ۶ میل سکوریت است .

این کرکره آلومینیوم هستند و می توان آنها را در رنگهای مختلف اجرا کرد.

انواع پرده کرکره بین دوجداره

  • پرده کرکره بین شیشه دوجداره دستی

این نوع پرده کرکره بین شیشه دوجداره عملکردی ساده دارد. مدل هلندی آن دارای ضخامت نهایی ۲۶ میلیمتر است و مدل ترک آن دارای ضخامت ۲۰ میلیمتر است. عملکرد این مدل با کابل و ولوم می باشد که عملکردی مکانیکی بوده و فقط امکان حرکت دورانی کرکره را دارد. در این حالت کرکره فقط سایه روشن می شود.

این پرده ها را می توان در مساحت های زیر ۴ متر مربع تولید کرد. اگر ابعاد بیشتر مد نظر باشد به دلیل سنگینی کرکره باید از مدل هلندی استفاده شود.

جالب است بدانید که این مدل از مدل های پر مصرف است.

  • پرده کرکره بین شیشه دوجداره مدل برقی با موتور somfy فرانسه

در این مدل، کرکره بین شیشه دوجداره یک موتور ۲۴ ولت دارد که شما به کمک آن می توانید کرکره را توسط یک ریموت به سمت بالا و پایین حرکت دهید، یا اینکه پرده را به صورت سایه روشن درآورید.

یکی از مزایای بارز این مدل امکان جمع کردن پرده کرکره بین دوجداره شیشه به سمت بالا است .

البته در پنجره های کشویی و فولکس واگنی از باطری های مخصوص استفاده می کنند و سیم برق را حذف می نمایند.فضای مورد نیاز جهت نصب این نوع کرکره در بین شیشه دوجداره ۲۵ میلی متر است که با پایه آن ۳ سانت نیم یا ۳۵ میل فضا نیاز دارد . این مدل پرده کرکره بین دوجداره با عرض ۲/۵ و ارتفاع ۳ متر قابل اجرا می باشد.

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.