پنجره upvc

هشدار برای نصب پنجره دو جداره upvcسه شنبه ۰۱, خرداد ۱۳۹۷

نصب پنجره upvc

نصب پنجره upvc

پنجره  upvc با داشتن مزایای بسیار توانسته جای پنجره های قدیمی را بگیرد. امروزه افراد با استفاده از این پنجره ها امنیت ساختمان خود را بالا برده. همچنین با اینکار زیبایی ساختمانشان را تامین می کنند.

بای خرید و نصب این پنجره باید نکاتی را رعایت کرد.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله معیارهای مهم برای انتخاب پنجره upvc مراجعه کنید.

بهتر است بدانید که رای نصب ان پنجرهها نیاز به متخصص است زیرا اگر با دقت کافی انجام نشود استحکام و کیفیت بالایی نخواهد داشت.

 

در هنگام نصب باید نکاتی مد نظر قرار گیرد که در این مقاله در این باره به شما توضیح خواهیم داد.

نصاب پنجره دو جداره میبایست با بالاترین دقت، پنجره ها را در محل از پیش تعیین شده و آماده سازی شده، نصب نماید. مشتریان بایستی در انتخاب تیم تولید و نصب درب و پنجره دقت نمایند. سهل انگاری در نصب و تولید، خطرات بالایی داشته است که در مواردی بدلیل نصب ضعیف، پنجره از محل خود جدا و سقوط کرده و در نهایت موجب آسیب شده است.

نصب پنجره upvc

در پروسه مراحل نصب پنجره upvc ، استفاده از سیلیکون یو پی وی سی فقط برای درزهایی است که پس از فیکس شدن قاب های پنجره در محل همچنان باقی مانده است که در حد ۲ یا نهایتا ۳ میلیمتر آن هم بصورت ممتد نباشد، تعبیه شده است. در ابعاد گیری اولیه پنجره دو جداره، بایستی از کل قاب در حدود ۲ یا ۳ میلیمتر کمتر محاسبه گردد تا قابها را بتوان در محل جای داد و اختلافات حاصل از ناشاقولی دیوار و چهارچوب است که بایستی با پی وی سی پر شود و حال آنکه برخی از نصاب ها چسب یو پی وی سی را متریال نگه دارنده قاب بشمار می آورند.

بد نیست بداند بیش از ۵۰ % کیفیت پنجره دو جداره upvc در نصب تامین می گردد،به همین دلیل داشتن تیم متخصص و متعهد در نصب این محصول، بسیار حیاتی است .
تیم نصب علاوه بر مسئولیت تامین کیفیت نصب محصول، بایستی در آماده سازی محل بصورت مناسب برای نصب پنجره دوجداره نیز مهارت کافی را داشته باشد. این تیم ها بایستی مهارت لازم برای برچیدن یا تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های upvc محل را نیز داشته باشند.

البته برچیدن هر محصولی برای همه امکان پذیر است اما در این مورد بایستی برچیدن بطوری انجام شود تا آسیبی به نواحی جانبی و به محل پروژه ایجاد نکند. در بسیاری از موارد، پنجره دو جداره در محل هایی استفاده می شود که در این محل ها، ساکن هستند و یا فعالیت حرفه ای جاریست که در این موارد اهمیت برچیدن بی خطر و بدون ایجاد کمترین گرد و غبار اهمیت مضاعف پیدا میکند. چرا که یکی از قابلیت های تبلیغی پنجره دو جداره upvc این است که مشتری بتواند بدون اینکه محل را تخلیه و ترک کند، پنجره های قدیمی خود را تعویض نماید.

تیم سیجاندژ مهارت لازم در خصوص نصب پنجره upvc را داراست.سیجاندژ تولید کنند ه انواع پنجره upvc است.

منتظر نظرات شما هستیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.