پنجره upvc

نفوذ ناپذیری درب و پنجره upvcسه شنبه ۱۲, تیر ۱۳۹۷

نفوذ ناپذیری درب و پنجره upvc

نفوذ ناپذیری درب و پنجره یو پی وی سی

پنجره upvc مزایای ویژه ی بسیاری دارد که توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.
ایمن بودن درب و پنجره یو پی وی سی در برابر نفوذ آب و رطوبت یکی از مزایای بسیار مهم پنجره upvc است. البته طراحی دقیق و اصولی و استفاده از پروفیل های مناسب، یراق آلات و آب بندی های اصولی باعث شده این پنجره ها در مقابل نفوذ رطوبت و گرد و غبار عایق باشند.

این ویژگی ها بیشتر در مناطقی که بارش شدید و رطوبت بالا دارند مانند شما ل کشور اهمیت زیادی دارند.
همچنین در مناطقی که بارش باران به صورت فشاری است با استفاده از این پنجره ها می توان از نفوذ آب به داخل محیط جلوگیری کرد زیرا این پنجره های طوری طراحی شده اند که بعد از برخورد قطرات باران با پنجره به سمت خارج هدایت می شوند.

نفوذ ناپذیری درب و پنجره upvc
بد نیست بدانید که یکی از نگرانی های انسان در زندگی امنیت در مقابل باد، باران، رطوبت، گرد و غبار و جریان هوا است. با استفاده از درب و پنجره دوجداره upvc این نگرانی ها به طور کلی از بین می رود.
پنجره های یو پی وی سی ساختار و متریال خاصی دارد که باعث می شود عایق بندی کامل داشته باشد و از نفوذ رطوبت و ذرات معلق به داخل جلوگیری کامل کند.

البته پنجره های دوجداره upvc مزایا و خصوصیات ویژه ی دیگری نیز دارد که باعث می شود این پنجره به عنوان بهترین پنجره دوجداره شناخته شود و استقبال ویژه ای از آن شود.

شرکت سیجاندژ انواع درب و پنجره یو پی وی سی را در طرح ها و مدل های مختلف تولید و عرضه می کند. شما می توانید با تماس با ما سفارشات خود را ثبت نمایید.
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.