پنجره upvc

موارد استفاده گالوانیزه در پروفیل های upvcچهارشنبه ۱۰, مرداد ۱۳۹۷

موارد استفاده گالوانیزه در پروفیل های upvc

پروفیل گالوانیزه

از پروفیل گالوانیزه برای مقاوم سازی و تقویت درب و پنجره upvc استفاده می شود . با اینکار علاوه بر اینکه از هرز شدن پیچ ها و افتادگی بازشوی پنجره ها جلوگیری می شود، باعث افزایش مقاومت درب و پنجره ها نیز می شود.
پروفیل های گالوانیزه خواص بسیاری دارد که برخی از این مزایای را در این برای شما نام می بریم :

بالابردن استقامت آن ها در برابر فشار باد و فشارهای وارده از طرف ساختمان به درب و پنجره یکی از مزایای این پروفیل ها است. زیرا در ارتفاعات زیاد (در برج ها) نیروی باد بطور قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و در طبقات پایین در اثر نشست ساختمان پنجره ها در معرض فشار بیشتری قرار می گیرند.

موارد استفاده گالوانیزه در پروفیل های upvc

بهتر است بدانید که هر چقدر فشارهای وارده به پنجره بیشتر بوده و سطح پنجره بزرگتر باشد ضخامت پروفیل های گالوانیزه باید بیشتر شود؛ این ضخامت از ورق ۱ میلیمتر شروع شده و برحسب مورد تا ضخامت ۲ میلیمتر نیز می رسد. نوع معمول آن ضخامت ۱٫۲۵ میلی متر است.

البته باید دقت کنید که از چه شرکتی درب و پنجره یو پی وی سی مورد نیاز خود را خریداری می کنید. زیرا نوع مواد بکار برده شده در ساخت پنجره ها نقش موثری در کیفیت آنها دارد.

شرکت سیجاندژ تولید کننده انواع درب و پنجره upvc است که به شما کمک می کند بهترین نوع درب و پنجره را در کمترین زمان تحویل بگیرید.

همچنین قیمت های شرکت ما در مقابل دیگر شرکت ها با توجه به کیفیت محصولاتمان بسیار مناسب است.

اگر سوالی در این باره دارید می توانید به ما در میان بگذارد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.