پنجره upvc

مهم ترین ویژگی های درب و پنجره دوجداره upvcپنج شنبه ۲۱, تیر ۱۳۹۷

ویژگی های پنجره upvc

مهم ترین مزایا درب و پنجره upvc

درب و پنجره upvc که به عنوان کاملترین درب و پنجره دوجداره شناخته شده است ویژگی های بسیاری دارد که باعث شده در بین افراد محبوبیت ویژه ای پیدا کند و بسیاری از نیازهای محیط زندگی را برطرف کند.
درب و پنجره های دوجداره خصوصیات زیادی دارند که در اینجا ما مهم ترین ویژگی های پنجره دوجداره upvc را برای شما نام خواهیم برد.
با خواندن این مطلب بی شک اطلاعات شما در این زمینه افزایش یافته و می توانید به راحتی پنجره مورد نظر خود را انتخاب کنید.

درب و پنجره upvc کم مصرف اند

این پنجره ها با خاصیت عایق بندی که دارند باعث می شوند که گرما و سرما وانرژی هدر نرود. در واقع می توان گفت با استفاده از پنجره upvc مصرف انرژی تا ۵۰ درصد کاهش می یابد. پنجره یو پی وی سی مقاومت الکتریکی بالایی دارند که خطر برق گرفتگی را به حداقل می رسانند.

درب و پنجره یو پی وی سی ساکت هستند

در درب و پنجره های دوجداره upvc از شیشه های دوجداره و درزگیرهای لاستیکی استفاده می شود. این امر باعث شده که این پنجره ها علاوه بر عایق حرارت، عایق صوت نیز باشند و از انتشار آلودگی های صوتی جلوگیری می کنند.

ویژگی های پنجره upvc

پنجره های یو پی وی سی سازگارند

این پنجره ها در انواع مدل ها و رنگ های متفاوت تولید می شوند که باعث می شود بتوان در تمام محیط ها و در مصارف مختلف از آنها استفاده کرد. این مزیت باعث شده که این پنجره ها را پنجره های سازگار بشناسند.

پنجره های یو پی وی سی همیشه جوان

به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت پنجره upvc و اصولی ساخته شدن این پنجره ها، مقاومت آنها بسیار افزایش یافته و این پنجره ها در شرایط مختلف مانند باد، باران، محیط های مرطوب مقاوم هستند و دچار تغییر حالت مانند پوسیدگی و زنگ زدگی نمی شوند.

البته این پنجره ها خصوصیات بسیاری دارند مانند امنیت بالا، سبکی وزن و مقاومت بالا که در اینجا ما تنها برخی از ویژگی های مهم آنها را نام بردیم.

شرکت سیجاندژ تولید کننده انواع درب و پنجره upvc است که شما می توانید پنجره مورد نظر خود را سفارش داده و در کمترین زمان تحویل بگیرید.
منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.