پنجره upvc

مقاومت پنجره upvcجمعه ۲۸, اردیبهشت ۱۳۹۷

بررسی مقاومت پنجره upvc

هر فردی برای محیط زندگی خود معیارهایی دارد. اما برخی شرایط برای هر خانه ای ضروری است. محافظت از فضای زندگی و خانواده یکی از نکاتی است که باید به آن توجه شود.همچنین برای هر خانواده ای مهم است که کیفیت هوای داخل خانه بالا باشد.

حشرات نیز یکی از دغدغه های خانواده است. هیچ فردی دوست ندارد که حشرات به داخل خانه اش راه پیدا کنند و برای خانواده مزاحمت ایجاد کنند.

شاید برخی افراد راه حل این موضوع را بستن پنجره بدانند. اما این راه درستی نیست. زیرا با اینکار رطوبت فضای خانه مشکل ساز می شود. از طرفی تابیدن نور خورشید به داخل خانه ضروری است.

همه ی این مشکلات رامی توان با پنجره upvc حل کرد.

با خرید پنجره upvc می توانید از این مشکلات دور بمانید. همچنین سیجاندژ توری هایی در اختیار شما قرار می دهد که با خرید آن می توانید از ورود حشرات جلوگیری کنید و به راحتی پنجره را باز نگه دارید.

مقاومت پنجره upvc

توری پنجره upvc

انواع توری پنجره upvc در سیجاندژ وجود دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه ی خود توری مورد نظر خود را انتخاب کنید.

توری های فایبرگلاس، فولاد ضد زنگ و مقاوم در برابر ورود حشرات گزینه هایی هستند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید این توری ها دچار پوسیدگی نمی شوند و بسیار با دوام هستند.

اما، بهتر است قبل از انتخاب توری مقاوم در برابر حشرات کمی فکر کنید و مدلی را انتخاب کنید که بطور کامل فضای دید شما را محدود نکند. طرح های توری که در دسترس هستند عبارتند از:

  • آکاردئونی، این توری از رشته های افقی تشکیل شده است که امکان حرکت به طرفین را می دهد و میدان دید شما را نیز مسدود نمی کند.
  • عمودی، با یک حرکت سریع، این توری می تواند به بالا جمع شود و بهترین گزینه برای پنجره های لولادار می باشد.
  • بازشو، هنگامی که این توری ها باز می شوند، ورود حشرات به طور طبیعی مسدود می شود.
  • کشویی، اگر شما یک پنجره کشویی دارید، این گزینه بهترین انتخاب برای شما است.

می توانید در خصوص این مقاله نظر و پیشنهادات خود را با سیجاندژ در میان بگذارید.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.