پنجره upvc

مقاومت در برابر آتش پنجره upvcپنج شنبه ۰۳, خرداد ۱۳۹۷

مقاومت در برابر آتش پنجره upvc

پنجره upvc

ایمنی محل زندگی و محل کار یکی از مواردی است که هر فرد به آن توجه ویژه دارد. هر فردی جلوگیری از حوادثی که خطرزا است رااز وظایف خود می داند.

یکی از حوادثی که بسیار وحشتناک و مخرب است آتش سوزی است.

جالب است بدانید پنجره upvc در مقابل آتش سوزی مقاوم است.

در این مقاله بیشتر در این خصوص با شما صحبت خواهیم کرد.

با پیشرفت تکنولوژی در علوم مختلف به خصوص معماری و شیمی پیشرفت هایی حاصل شده است ولی تاکنون نتوانستند به مواد ، متریال و ساختاری دست بیابند تا بتوان گفت که مشکل آتش سوزی ها به طور قابل ملاحظه ای برطرف شده باشد .در این راستا همچنان میبایست در موارد مختلف احتیاط های لازم را بعمل آوریم .
در بخش مواد در قسمتهای مختلف توانستند به موادی دست بیابند که آتش زا نبوده و همچنین باعث توسعه آتش نشود که یکی از آنها پنجره دو جداره upvc می باشد .

ترکیببات موجود در پروفیلهای CPE که تعدیل کننده UPVC می‌باشد باعث شده که پروفیلهای یو پی وی سی در درب و پنجره upvc آتشگیر نبوده و باعث گسترش آتش نیز نشود.

مقاومت در برابر آتش پنجره upvc

تثبیت کننده های حرارتی موجود در بافت و ترکیبات پروفیلها مقاومت آنها را بالا برده و باعث بی اثر بودن تابش شدید خورشید و مواردی از قبیل آتش های کوچک بر روی پروفیلهای درب و پنجره دو جداره upvc هیچ تاثیری ندارد.

همچنین پروفیلهای پنجره های دو جداره upvc دو جداره در آتش های شدید بسیار آرام می سوزد و باعث گسترش حریق نمی شود.

ضمن آنکه شیشه های دو جداره بکارگرفته شده در درب وپنجره یو پی وی سی نیز دارای ساختاری است که در حریق به راحتی نشکسته و باعث تبادل اکسیژن و هوا به حریق نمی شود .

بکارگیری درب و پنجره دو جداره upvc به علت ساختار خود در حریق هایی که خارخ از منزل یا محل کار شما رخ می دهد باعث حفظ هوای سالم محیط شده و به میزان زیادی از شما در برابر دود و گازهای حاصله از حریق محافظت می نماید.

بنابراین می توان استفاده از درب و پنجره upvc را یکی از موراد ضروری دانست.

نظرات خود را در خصوص مقاله فوق با سیجاندژ در میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.