پنجره upvc

معیارهای مهم برای انتخاب پنجره upvcدوشنبه ۳۱, اردیبهشت ۱۳۹۷

معیارهای انتخاب پنجره upvc

انتخاب پنجره upvc

برای خرید پنجره upvc نیاز است اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید و همچنین معیارهای انتخاب یک پنجره مناسب را بدانید تا در خرید درب و پنجره upvc بتوانید انتخابی درست داشته باشید.

در این مقاله معیارهای انتخاب پنجره upvc را به شما توضیح خواهیم داد.

  • پروفیل

پروفیل مهمترین عامل در انتخاب یک پنجره دو جداره upvc است. پروفیل های مختلفی از شرکت های ایرانی و خارجی با قیمت های متفاوت و جود دارند. در انتخاب پروفیل باید به اعتبار شرکت سازنده،‌ مناسب بودن نوع پروفیل با نیاز شما و حصول اطمینان از عدم تغییر رنگ پروفیل upvc در طول زمان توجه کرد.

  • گالوانیزه

در پنجره دو جداره برای افزایش استحکام پروفیل upvc از فولاد گالوانیزه استفاده می کنند. ممکن است قیمت پایین یک پروفیل به علت نازک بودن گالوانیزه آن باشد. حتماً در این مورد از شرکتی که پنجره دو جداره را از آن ها تهیه می کنید سوال نمایید.

معیارهای انتخاب پنجره upvc

  • شیشه دو جداره

شیشه دو جداره از دو شیشه با ضخامت های مساوی یا متفاوت، اسپیسر و چسب های مربوطه تشکیل شده است. برای اطلاع از نحوه ساخت شیشه دو جداره به مقاله نحوه ساخت شیشه دو جداره مراجعه کنید. در انتخاب شیشه دو جداره، در وهله اول، نوع شیشه و کیفیت آن و در وهله دوم نحوه عایق بندی و تزریق گاز بین دو شیشه مطرح می شود.

معمولاً از گاز آرگون برای پر کردن فضای بین دو شیشه دو جداره استفاده می شود. برای اطلاع از فواید گاز آرگون برای پر کردن فضای بین دو شیشه به مقاله استفاده از گاز آرگون در پنجره upvc مراجعه نمایید.

  • یراق آلات

یراق آلات در پنجره دو جداره شامل قفل ها، دستگیره، لولا و به طور کلی هر آنچه غیر از پروفیل و شیشه پنجره دو جداره می شود. یراق آلات از نوع باز شو به دو نوع کلی تک حالته و دو حالته تقسیم می شوند. یراق آلات دو حالته دارای کارایی بیشتری هستند. بنابراین قبل از انتخاب یراق آلات به نوع آن ها فکر کنید و با شرکت تهیه کننده پنجره خود مشورت کنید

ممکن است تهیه یراق آلات دو حالته کمی گرانتر تمام شود اما راحتی و امکانات بالایی که در اختیار شما قرار می دهد جبران اضافه قیمت اندک آن را می کند. یراق آلات موجود در بازار ایران ساخت کشورهای آلمان، ترکیه و چین هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پنجره های دوجداره به مقاله پنجره upvc در سیجاندژ مراجعه نمایید.

منتظر نظرات شما هستیم.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.