پنجره upvc

مراحل نصب پنجره upvcدوشنبه ۲۴, اردیبهشت ۱۳۹۷

پنجره upvc (4)

نصب پنجره upvc

در این مقاله قصد داریم در خصوص نصب پنجره upvc با شما صحبتی داشته باشیم. پنجره upvc در کارخانه ساخت پنجره با استفاده از پروفیل های upvc تولید می شود. از طرفی شیشه دوجداره در کارخانه شیشه سازی به صورت جداگانه ساخته می شود و هر دو به محل نصب فرستاده می شوند. بدین صورت مرحله ی نصب آغاز می شود. در اینجا مراحل نصب پنجره upvc را به شما توضیح خواهیم داد.

۱-آماده سازی محل نصب پنجره upvc

اگر ساختمان نوساز باشد و پنجره ها برای اولین بار نصب شوند نیاز است که در مرحله ی ساخت جای پنجره آماده شده باشد. برای استحکام و زیبایی بیشتر از یک کلاف فلزی استفاده می شود.

البته می توان پنجره را بدون قاب فلزی هم نصب کرد. اما دلیل استفاده از قاب فلزی افزایش استحکام و امنیت است.

اگر قصد تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های جدید را دارید باید ابتدا پنجره های قدیمی را برداشته و یک قاب از آن بماند.

۲-نصب پنجره upvc

در این مرحله پنجره را در محل مناسب خود نصب می کنند و جهت محکم سازی پنجره از پیج های مخصوص استفاده می گردد. توجه داشته باشید که تعداد و نوع پیچ ها در استحکام محل پنجره تاثیر بسیاری دارد.

پنجره upvc (4)

۳-نصب شیشه های دوجداره و رگلاژ

در این مرحله نصب شیشه انجام می شود و لنگه های پنجره رگلاژ می شوند. اینکار باعث سهولت در باز و بسته شدن خواهد شد. همچنین عایق بندی مناسب نیز دارا است.

۴-آب بندی پنجره upvc

در این مرحله آب بندی پنجره انجام می شود. بدین صورت که با استفاده از چسب های آب بندی سیلیکون، درزهای کنار پنجره آب بندی می شوند. با این کار از ورود و خروج سرما و گرما، گرد و غبار و آلودگی صوتی جلوگیری می شود.

مهم ترین امری که در این خصوص باید به آن توجه کرد انجام مراحل نصب توسط متخصصین است. زیرا اینکار اگر توسط متخصصین انجام نشود زیبایی و استحکام بالایی نخواهد داشت.

سیجاندژ تولید کننده انواع درب و پنجره های upvc

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.