پنجره upvc

قیمت پنجره upvcسه شنبه ۲۲, خرداد ۱۳۹۷

قیمت پنجره upvc

نکاتی درباره قیمت پنجره دوجداره

درب و پنجره upvc با توجه به نیاز مشتری در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شود. بسیاری از افراد با سفارش این پنجره ها منزل یا محل کار خود را تغییر می دهند و با نصب این درب و پنجره ها فضایی جدید و متنوع ایجاد خواهند کرد.
شاید برای شما نیز سوال باشد که قیمت پنجره upvc چگونه محاسبه می شود و آیا خرید این پنجره ها به صرفه است یا خیر؟
در این مقاله ما در این باره به شما اطلاعاتی مفید خواهیم داد. همچنین می توانید مقاله علت تفاوت قیمت پنجره upvc را نیز مشاهده نمایید.

عوامل بسیاری در قیمت پنجره upvc موثر است. از عوامل موثر در قیمت درب و پنجره دو جداره را میتوان به خم، نوع پروفیل، شیشه دو جداره رنگی، شیشه دوجداره ساده، شیشه سه جداره و شیشه چند جداره، یراق آلات مصرفی ترک یا آلمانی، یراق تک حالته، یراق دو حالته ( که هم به صورت معمولی و روی محور عمودی و هم به حالت تیلت و روی محور افقی از بالا حدود ۱۰ تا ۱۵ درجه برای هواخور باز و بسته می شود ) و رنگ پروفیل که به صورت فابریک کارخانه سفید است و در صورت درخواست مشتری مطابق با کالیته رنگ رال آلمان و کد درخواستی رنگ میگردد .

قیمت پنجره upvc

نهایتا پروفیل های طرح چوب و لمینیت فابریکی کارخانه و لمینیت های درخواست مشتری که توست این شرکت و جداگانه بر روی پروفیل سفید نصب می گردد را نام برد .
همچنین از عوامل دیگر در قیمت در و پنجره دو جداره یو پی وی سی را می توان به تعداد باز شو ها در یک پنجره و میزان سختی و نصب که توسط مشاوران مجرب و حرفه ای این شرکت براورد می‌شود اشاره نمود .

مهمترین بخش تحویل یک پنجره دو جداره یو پی وی سی استاندارد و خوب به چند عامل بستگی دارد که عبارتند از:
• اندازه گیری دقیق و مطمئن هر آیتم طبق چهارچوب موجود .
• رعایت کردن شرایط استاندارد در هنگام مونتاژ آیتم های پروژه در کارخانه تولیدی توسط کادر فنی.
• نصب مناسب و استاندارد درمحل پروژه توسط تیم نصاب .

شما می توانید با تماس با سیجاندژ اطلاعات کامل در خصوص قیمت انواع درب و پنجره upvc را به دست آورید و بهترین تصمیم را بگیرید.
همچنین می توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.