پنجره upvc

صرفه جویی در انرژی با پنجره upvcپنج شنبه ۰۷, تیر ۱۳۹۷

صرفه جویی در انرژی با پنجره upvc

صرفه جویی در انرژی با پنجره upvc

پنجره upvc مزایای ویژه ای دارد که برای همگان آشنا است و اغلب افراد این پنجره ها را در ساختمان های خود استفاده می کنند. حتی اکثر افرادی که پنجره منزلشان قدیمی است، آنرا با پنجره های یو پی وی سی تعویض می کنند و با اینکار امنیت را در خانه برقرا می کنند، همچنین در مصرف انرژی صرفه جویی خواهند کرد.
صرفه جویی در انرژی با پنجره upvc یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. در این مقاله بیشتر در این خصوص به شما توضیح خواهیم داد.

صرفه جویی در مصرف انرژی امروزه به دغدغه ای بزرگ برای افراد تبدیل شده است. بهتر است بدانید که حدودا ۳۰ درصد حرارت و یا خنکی هوا از طریق پنجره ها هدر می رود.
با استفاده از پنجره های دوجداره یو پی وی سی می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کرده و از اتلاف انرژی جلوگیری نمایید. البته باید به شرایط آب و هوایی توجه کرد و پنجره مناسب را نصب کرد.

صرفه جویی در انرژی با پنجره upvc

فاکتورهای مهم برای انتخاب پنجره

  • ضریب کسب حرارت خورشیدی
    این ضریب مقدار حرارتی است که از پنجره عبور می کند. اگر این ضریب بالتر از ۵۵ درصد باشد، پنجره می تواند هوای داخل خانه را در هوای سرد کنترل کند. اگر ضریب کمتر از ۴۰ درصد باشد برای آب و هوای گرم مناسب می باشد.
  • نسبت عبوردهی نور به گرما
    عبارت است از نسبت عبور نور مرئی به کسب حرارت خورشیدی که اگر میزان آن بالا باشد بدین معنی است که پنجره میزان عبور نور را نسبت به حرارت موجود تنظیم می کند.
    البته فاکتورهای دیگری نیز هستند که باید مورد بررسی قرار گیرند.

در کل پنجره های یو پی وی سی می توانند به خوبی در مصرف انرژی نقش مهمی را ایفا کنند. شما نیز اگر به فکر صرفه جویی در مصرف انرژی هستید می توانید با سیجاندژ تماس گرفته و پنجره مورد نظر خود را سفارش دهید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.