پنجره upvc

شرایط نگهداری پنجره upvcدوشنبه ۰۷, خرداد ۱۳۹۷

شرایط نگهداری پنجره upvc

نگهداری از پنجره upvc

بعد از انتخاب پنجره upvc متخصصین پنجره را برای شما نصب می کنند. البته بعد از اتمام مراحل نصب نیاز است که شما نکاتی را جهت نگهداری از پنجره upvc مورد توجه قرار دهید.

در اینجا برخی شرایط نگهداری پنجره upvc را برای شما آورده ایم.

  • با فاصله‌های زمانی معین، تمام قطعات مکانیکی و محرک درب و پنجره‌ها را روغن کاری کنید، البته روغن‌کاری باید توسط روغن‌های رقیق موجود انجام شود.
  • به منظور دوام بیشتر لاستیک‌های درزگیر درب و پنجره‌های دوجداره، در بازه زمانی مشخص (حداکثر سه ماه یک‌بار) آنها را توسط پارچه‌ای حاوی صابون مایع، تمیز کنید زیرا این عمل، نرمی، انعطاف‌پذیری و تمیزی لاستیک‌ها را به ارمغان می‌آورد.
  • برای تمیز کردن درب و پنجره‌ها می‌توانید از مخلوط آب و صابون استفاده نمایید تا بدون باقی‌گذاشتن اثر گرد و غبار، درب و پنجره‌ها براق شوند

شرایط نگهداری پنجره upvc

  • پارچه‌ای را که جهت تمیز نمودن پنجره‌ها انتخاب می‌نمایید می‌بایست بدون پرز باشد تا بتوان به راحتی سطوح درب و پنجره را تمیز کرد.
  • در صورتی که بعد از نصب پنجره upvc فعالیت اجرایی ساختمان به اتمام نرسیده باشد، باید کاور روی درب و پنجره‌ها کنده نشود تا از بروز آسیب به آنها جلوگیری شود. توجه داشته باشید که این کاورها به مدت طولانی بر روی درب و پنجره‌ها باقی بماند چراکه ممکن است اثر چسب تا مدتها روی آنها باقی بماند.
  • در هنگام فعالیتهای بازسازی از قبیل نقاشی، سیمان‌کاری و … لازم است روی درب و پنجره‌های دوجداره UPVC را با پوشش مناسبی پوشاند تا آسیبی به آنها نرسد. در صورت آلوده‌شدن درب و پنجره‌ها لازم است به دقت آنها را تمیز نمود، تا وجود این مواد موجب کدر شدن سطوح پنجره نگردد.
  • از نزدیک نمودن وسایل حرارت‌زا همچون آتش جوشکاری و یا شعله مستقیم به درب و پنجره‌ها خودداری گردد.

با رعایت این نکات می توانید سالیان سال از مزایای پنجره upvc بهترین بهره را ببرید.

اگر در خصوص نگهداری پنجره upvc سوالی دارید می توانید از ما بپرسید.

سیجاندژ تولید کننده انواع درب و پنجره upvc

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.