پنجره upvc

دستگیره پنجره upvcیکشنبه ۲۰, خرداد ۱۳۹۷

دستگیره پنجره upvc

پنجره upvc دارای مزایای بسیاری است که در بسیاری از ساختمان ها از این پنجره های استفاده می شود.

دستگیره پنجره upvc یکی از اجزای اصلی پنجره دوجداره است که در این مقاله در این باره بحث خواهیم کرد.

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای پنجره های upvc اتفاق بیافتد خراب شدن قفل و دستگیره پنجره است که باید توسط تعمیرکار تعویض گردد.

 

تعویض قفل پنجره upvc

قفل پنجره های دوجداره در صورتی که به درستی استفاده شوند دارای عمر طولانی می باشند و امکان از کار افتادن شان بسیار محدود است اما اگر این اتفاق افتاد حتما باید با تعمیرکار درب و پنجره های دوجداره تماس بگیرید.

معمولا قفل پنجره upvc بعد از خرابی باید تعویض شوند و قفل جدید جای گزین آن شود و در مواردی ممکن است که مشکل از توپی یراق به کار گرفته باشد که کامل در داخل زاماک قرار نمیگیرد و با جابه جایی زاماک و یا اضافه کردن و یا تعویض اسپانولیت قابل تعمیر می باشند و در غیر این صورت نیاز به تعویض قفل پنجره upvc دارد.

دستگیره پنجره upvc

تعویض دستگیره پنجره upvc

دستگیره پنجره های دوجداره دارای استحکام قابل قبولی می باشند و دستگیره ها در انواع مختلف در پنجره های upvc به کار گرفته می شوند از جمله معمولی و یخچالی که هر کدام دارای عملکرد خاصی هستند.

برای تعویض دستگیره پنجره های یو پی  وی سی نیز نیاز به حضور تعمیرکار پنجره های دوجداره می باشد.

نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که تمامی قطعات و یراق آلات به کار رفته در پنجره های دوجداره قابل تعمیر و تعویض می باشند و در فصل سرما برای عایق بندی و درزبندی اصولی برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی و تنظیم دمای منزل نیاز است تا علاوه بر رگلاژ کامل تمامی قطعات در صورت ایراد، تعویض یا تعمیر شوند.

 

سیجاندژ تولید کننده انواع درب و پنجره های upvc

نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.