پنجره upvc

درب کشویی upvcپنج شنبه ۲۷, اردیبهشت ۱۳۹۷

درب کشویی upvc

تعریف درب کشویی upvc

دکوراسیون خانه برای هر کسی مهم است و افراد برای زیباتر کردن خانه ی خود تمام تلاش خود را می کنند. درب های کشویی upvc ظاهری زیبای به خانه شما خواهد داد. همچنین با نصب این درها فضایی بیشتر خواهید داشت.

درب کشویی

یک درب کشویی upvc نوعی از درب است که با کشیده شدن در راستای افقی، معمولا به صورت موازی با یک دیوار، باز می شود.

امروزه در اکثر خانه ها، هتل ها و دفاتر به جای درب های قدیمی از درب های کشویی استفاده می شود.

با استفاده از درب های سنتی لولایی، فضای زیادی به صورت غیر قابل استفاده رها می شود و به خانه ظاهری شلوغ و شلخته می دهد.

با ظهور نوآوری های جدید در صنعت درب و پنجره upvc ، راه هایی به وجود آمده است که با استفاده از آنها خانه های جمع و جور و فشرده می توانند بسیار وسیع به نظر بیایند. نصب درب های کشویی upvc در منزل شما یکی از این راه ها است.

درب کشویی upvc

مزایای درب های کشویی upvc

 

  • آسان کردن دسترسی به راهروهای تنگ و محدود

استفاده از درب های کشویی در یک راهرو باریک بسیار مفید خواهد بود زیرا دسترسی به تمام اتاق ها بدون ایجاد هیچ گونه مانعی در مسیر راهرو ها امکان پذیر می شود.

این کار همچنین از وقوع برخوردهای احتمالی در راهروها جلوگیری می کند و باعث می شود تمام مسیر تردد راهروی باریک باز باشد. این به این دلیل است که فضای مرده درب کشویی در امتداد دیوار است.

  • باز کردن درب کمدهای لباس بدون نگرانی از مسدود کردن فضای اتاق

درب های کمد لباس یا حمام اغلب به فضاهای باریک و شلوغ باز می شود. استفاده از درب های سنتی لولایی همیشه فضایی را به هنگام باز و بسته کردن مسدود می کند.

به طور کلی برای بهبود ظاهر و استفاده بهینه از فضاهای مرده در خانه خود بهتر است از درب های کشویی استفاده کنید. استفاده از درب های کشویی امکان دسترسی نامحدود به کمدهای لباس را فراهم می کند و فضاهای موجود را مسدود نمی کند.

 

  • بهترین گزینه برای استفاده به عنوان درب های بالکن

معمولا درب های کشویی در خانه ها به عنوان درب های بالکن استفاده می شوند. همانطور که قبلا گفته شد، فضای مرده درب های کشویی بالکن در امتداد دیوار قرار دارد.

آنها فضای زیادی را اشغال نمی کنند و باعث ایجاد یک فضای بزرگتر در بالکن شما می شوند. در این فضا می توانید از بسیاری از مناظر زیبا و چشم اندازهای عالی لذت ببرید.

  • مخفی کردن قسمتی از فضای دفتر کار و آشپزخانه

اغلب در آشپزخانه دفاتر اداری با استفاده از درب های کشویی می توانید فضای داخلی را پوشش دهید. با این کار می توانید قابلیت های متعددی را به فضای خود اضافه کنید.

این کار در طول جلسات کاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و یا زمانیکه فضای آشپزخانه شما به یک تمیزکاری سریع نیاز دارد.

اگر در مورد این مقاله نظری دارید در سیجاندژ با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.