پنجره upvc

درب و پنجره های کشویی upvcسه شنبه ۳۰, مرداد ۱۳۹۷

درب و پنجره های کشویی upvc

درب و پنجرهای کشویی upvc به دلیل ویژگی های مختلف در مکان های مختلف نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این درب ها بیشتر برای کسانی هستند که دارایی فضایی محدود هستند و در عین حال نور خورشید برایشان ویژه ای دارد. این درب ها به دلیل وسعت زیاد شیشه خود باعث جذب انرژی بیشتر می شود و به دلیل عایق انرژی بودن این محصول باعث افزایش بهره وری در انرژی می شود. نگران فضای داخلی خانه خود نباشید و با استفاده از درب و پنجره های کشویی upvc فضای خانه خود را جلوه بخشید.

درب های کشویی upvc را می توان یک سازه سبک نام برد که در همه طول و عرض خود از پنل های شیشه ای استفاده کرده است. قابل توجه است که مدل های کوچکتر این درب ها را پنجره های فرانسوی نام گذاری کرده اند و تنها تفاوت این دو نوع از پنجره در نوع کاربرد آنهاست که معمولا یکی کوچکتر از دیگری است.

درب و پنجره های فرانسوی upvc از یک جفت پنجره های دوطرفه استفاده می کنند که از وسط، به سمت داخل یا خارج باز می شوند. این پنجره ها علاوه بر خلاقیت و جذاب بودن در نوع عملکرد ، بسیار ظاهری جذاب دارند. این پنجره ها با داشتن چند پنل شیشه ای ظاهری کلاسیک پیدا کرده اند که جلوه خاصی به خانه شما می بخشد.

در نسخه کشویی این پنجره ها عملا تفاوتی در کاربرد آنها با نسخه معمولی به وجود نخواهد آمد. اما تفاوت این دو نسخه با هم در باز شدن نوع درب آنهاست. به این صورت که درب این نسخه از مرکز به دو طرف به صورت کشویی باز می شوند.

درب و پنجره های کشویی upvc

انواع درب های فرانسوی

به طور کلی می شود درب های فرانسوی را به دو دسته تقسیم کرد:

  1. درب و پنجره های فرانسوی داخلی
  2. درب و پنجره های فرانسوی خارجی

زمانی که شما می خواهید از داخل خانه با پاسیو یا محیط بیرون در ارتباط باشد می توانید از درب بیرونی فرانسوی استفاده کنید.
در طرح های سنتی داخلی یا خارجی درب ها به صورت معمول باز خواهند شد اما طرح های مدرن تر قابلیت کشویی دارند که بسیار با ظرافت در طراحی ساخته شده اند و با نصب آنها قابلیت های مختلفی به دست می آورید.

برای نصب این محصول شما باید به عرض بازشو مناسب دسترسی داشته باشید . پانل ها هم اندازه باشند تا ورودی مناسب را در اختیارتان قرار دهند. قابل توجه است که بدانید اگر پانل های جانبی کوچکتر از پانل های درب باشد ، برای عبور فضای زیادی نخواهید داشت.

یو پی وی سی یکی از موادی است که در ساخت این نوع پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد. هر چه درب و پنجر شما بزرگتر باشد بنابراین یو پی وی سی استفاده شده بیشتر خواهد بود. در نتیجه این یو پی وی سی ها با فولاد تقویت می شوند تا مقاوت مورد نیاز را برای دوام بالا به دست آورند.

درب و پنجره upvc دارای تنوع رنگ در طرح های مختلف است. این رنگها نیز کیفیت استاندارد رنگ را دارند و تا سالها بدون خط و خش و کدر شدن باقی می مانند. همچنین در مقابل سر و صدا به صورت عایق عمل می کنند و به لحاظ قیمت نسبت به مدل های دیگر قیمتی معمول دارند.

نکات قبل از خرید درب و پنجره upvc

برای انتخاب درست این درب و پنجره ها بهتر است به دو مورد زیر توجه کنید.

۱٫ ایمنی و امنیت یکی از نکات مهم است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید.
این درب ها و پنجره ها برای مقاومت در برابر ضربه های شدید حرارت دیده می شوند و از شیشه های چند لایه در درب و پنجره های upvc استفاده می شود. این شیشه ها با حرارت بالا آب دیده می شوند و تحت فشار قرر می گیرند تا شکسته شوند و مواد ریزتری تبدیل شوند. این عمل باعث می شود که این شیشه ها خطر کمتری داشته باشند.
شیشه های لمینت نیز دارای یک نوار پلاستیکی است که به عنوان پرکننده عمل می کند و باعث می شود در هنگانم ضربه شدید این شیشه ها در جای خود باقی بماند. هر دو این محصولات بسیار محکم و با دوام هستند و در می توانند در شرایط گوناگون ایمنی خود را حفظ کنند.

۲٫ عایق مناسب این محصولات باعث بهره وری انرژی خواهد شد.
به طور معمول ضخامت درب و پنجره های کشویی فرانسوی استاندارد ۱۶ م م است. همینطور شکاف بین پنجره ها هم ۱۶ م م است. این شکاف با یک گاز به نام آرگون، زنون یا کریپتون پر شده است که باعث عایق کاری این محصولات می شود. توجه داشته باشید که عرض شکاف بیش از اندازه زیاد نباشد چرا که باعث پایین آمدن کیفیت می شود. با استفاده از شیشه های دو یا سه جداره می توانید از شر سر و صدای مزاحم خلاص شوید ، چرا که این پنجره ها به صورت عایق صوتی نیز کاربرد دارند.

سیجاندژ تولید کننده پنجره upvc , پنجره upvc ضد سرقت

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.