پنجره upvc

درب های تاشو upvcجمعه ۲۸, اردیبهشت ۱۳۹۷

درب های تاشو upvc

درب تاشو upvc

زیباسازی فضای خانه برای هر شخصی اهمیت دارد و همه ی افراد برای اینکه خانه خود را زیباتر کنند از روشهای مختلف استفاده میکنند. زیباسازی درب های منزل نیز یکی از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

برای انتخاب درب مناسب منزل خود باید گزینه های مختلف را مشاهده کرده و تصمیمی درست در این باره بگیرید. به این منظور نیاز است که شما در این باره اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در این مقاله ما توضیحاتی در مورد درب های تاشو upvc به شما خواهیم داد. با مطالعه ی دقیق می توانید اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید.

درب های تاشو

درب های تاشو upvc یک گزینه مناسب و یک راه فوق العاده برای باز کردن فضای خانه شما می باشند و به فضای بسته شما قابلیت و عملکرد را اضافه می کنند. درب های تاشو نصب شده در پشت خانه برای ورود به باغ می تواند به طور کامل هر خانه ای را تغییر دهد.

درب های تاشو upvc

ویژگی های درب های تاشو

یک درب کشویی، یک درب یا پنجره است که با کشیدن پانل های درب به صورت “تاشو” به دو طرف باز می شود. این روش باز کردن آنها را برای دهانه های وسیع تر ایده آل می کند.

  • دو یا سه جداره
  • شیشه ایمنی نورد شده و یا لمینت
  • قفل چند نقطه ای

مزایای درب تاشو upvc

این طرح از در و پنجره دوجداره upvc زمانی که باز هستند، نسبتا فضای باز و روشنایی وسیعی را ارائه می دهند. لایه های درب یا پانل ها نیز می توانند در داخل یا خارج اتاق “جمع” شوند تا فضای بیشتر و بهینه تری را در اختیار شما قرار دهند.

اگر می خواهید یک طراحی معاصر و شیک با حداکثر فضای باز داشته باشید، پس از درب های تاشو استفاده کنید.

 

با  اظهار نظرات خود در سیجاندژ می توانید نظرات خود را با مادر میان بگذارید.

 

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.