پنجره upvc

توری پنجره های دوجداره upvcیکشنبه ۱۷, تیر ۱۳۹۷

انواع توری پنجره های دو جداره upvc

توری پنجره upvc

پنجره upvc به سرعت توانست جایگزین پنجره های قدیمی شود و مورد استقبال افراد قرار گیرد.استفاده از پنجره های دوجداره upvc بسیاری از مشکلات را رفع نمود و مزایای ویژه ی آن مورد توجه واقع شد.
اغلب افراد در ساعاتی از روز پنجره ها را باز می گذارند و با اینکار جریان هوا را ایجاد می کنند. اما برای جلوگیری از ورود حشرات بهتر است که بر روی پنجره upvc توری نصب شود.

هنگام نصب توری به قصد مبارزه با حشرات نباید چیزی را از قلم انداخت و از جمله مهمترین پنجره ها برای نصب توری پنجره های مربوط به سرویس بهداشتی و حمام می باشد. همانطور که توری باعث جلوگیری از ورود حشرات می شود جلوی خروج آنها را هم می گیرد.

جای پیچ ها در روی اسپانیولیت بسیار مهم است و بهتر است هر ۳۰ سانت یک پیج قرار گیرد. در سمت چرخ دنده بهتر است که پیچ ها به هم نزدیکتر بوده تا در اثر فشار دستگیره، اسپانیولیت از پروفیل جدا نشود.

انواع توری پنجره های دو جداره upvc

بهتر است مقدار روکش اسپانیولیت استاندارد باشد و تست مقاومت در آب و نمک را به مقدار ۳۰۰ ساعت گذرانده باشد تا درب و پنجره upvc در منطقه نمناک دچار خوردگی نشود.

جنس توری های upvc

توری upvc از نوع خاصی از الیاف فایبر گلاس با فناوری نوین ساخته می شود که ضد گردوغبار می باشد و دید را به طور چشمگیری کاهش نمی دهند. نوع توری رولی یا پلیسه می باشد که در پشت فریم پنجره جمع شده فریم این توری نازک و هماهنگ با پنجره است.

توری های upvc ظاهر ساختمان را از حالت اولیه خارج نکرده،جلوی دید و نور را هم نمی گیرد. قاب توری های پنجره upvc یا با پروفیل upvc ساخته می شود که برای تقویت بیشتر،داخل پروفیل گالوانیزه استفاده می شود و یا از جنس آلومینیوم می باشد.که هماهنگ با رنگ پنجره ها رنگ می شوند.

منتظر نظرات شما در سیجاندژ هستیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.