پنجره upvc

تنوع رنگ در پنجره upvcشنبه ۱۶, تیر ۱۳۹۷

تنوع رنگ در پنجره upvc

تنوع رنگ در پنجره upvc

پنجره upvc ویژگی ها و خصوصیات بارزی دارد که باعث می شود روز به روز بر محبوبیت آن افزوده شود و افراد در ساخت و سازهای خود از درب و پنجره دوجداره upvc استفاده کنند.
تنوع رنگ در درب و پنجره upvc یکی از مزایای بارزی است که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این پنجره ها با قابلیت رنگ آمیزی که دارند تمام سلیقه ها را پوشش می دهند.
تنوع رنگی پنجره های upvc این امکان را فراهم کرده است که به جای استفاده از پنجره های سنتی و قدیمی از پنجره های مدرن استفاده شود و علاوه بر زیبایی امنیت و آرامش نیز برقرار خواهد شد.

• رنگ آمیزی
گرچه UPVC در تمام طیف رنگی موجود است،گزینه های محبوب رنگ آمیزی آن رنگ چوب بلسان بنفش، چوب ماهون و بلوط طلایی می باشد.همه پنجره های رنگ شده از جمله رنگ های ذکر شده، دارای هزینه ای حدود ۴۰ درصد بیشتر از پنجره های سفید رنگ هستند.

تنوع رنگ در پنجره upvc
• لمینت یا روکش کردن
رنگ پروفیل پایه UPVC برای روکش کردن معمولا قهوه ای است. در طول فرایند روکش کردن، UPVC با چند فویل بسیار نازک پوشش داده می شود. این فویل در برابر تاثیرات بیرونی، مانند ضربه و یا هوازدگی بسیار مقاوم است و می تواند عملا هر رنگ و طرحی را ایجاد کنند. در حالی که ورقه های تک رنگ و ورقه با طرح چوب، کاملا رایج هستند، پیدا کردن یک طرح گل، هر چند از لحاظ فنی امکانپذیر است، بعید می نماید.

برای انتخاب رنگ دلخواه پنجره upvc می توانید با سیجاندژ تماس بگیرید و در این خصوص از مشاوران ما راهنمایی گرفته و پنجره مورد نظرتان را انتخاب کنید.
نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.