پنجره upvc

تعویض پنجره قدیمی با شکل دلخواهیکشنبه ۲۰, خرداد ۱۳۹۷

تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc

تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc

امروزه همه به دنبال به روز بودن و تغییر دکوراسیون و سبک زندگی خود هستند و به این موضوع بسیار اهمیت می دهند. تعویض پنجره های قدیمی با پنجره upvc نیز یکی از کارهای متداولی است که امروزه توسط افراد انجام می شود.
با تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره می توان به راحتی ظاهر و امنیت منزل یا محل کار خود را بهبود بخشید.
البته در هنگام تعویض پنجره نیز توجه به برخی نکات الزامی است. هماهنگی مواردی مانند رنگ پنجره، شکل ظاهری و رنگ باید مورد توجه قرار گیرد.

شکل ظاهری پنجره به معنای تعداد بازشو، ابعاد قسمت ثابت و متحرک پنجره مانند کتیبه پایین و بالای پنجره می باشد و با اینکه در قیمت پنجره دوجداره تاثیر گذار است اما اجرا شدن آن برای هماهنگی با پنجره های دیگر و نمای ساختمان امری لازم الاجرا می باشد. برای انجام این کار، هنگامی که پرسنل نصب در حال اندازه گیری است، شکل و ابعاد بازشوها باید مورد تایید قرار بگیرد.
رنگ پنجره ها نیز برای همخوانی پنجره ها باید مورد توجه قرار بگیرد.شما می توانید رنگ پنجره UPVC منزل خود را براساس رنگ پنجره قدیمی خود سفارش دهید.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc

 

رنگ بیرونی بیشتر پنجره های قدیمی با رنگ سفید و یا رنگ لمینت پنجره دو جداره UPVC مطابقت ندارد. به همین دلیل از رنگ هایی که برای پروفیل UPVC استفاده می شود و دارای کیفیت بالایی می باشند و به مرور زمان تغییر رنگی ندارند را می توان استفاده کرد که دارای تنوع رنگ بسیار بالایی می باشند.
شیشه دوجداره نیز بخش عظیمی از پنجره را شامل می شود. به همین دلیل ناهمخوانی رنگ شیشه ها در نمای ساختان موثر است.

بنابراین به راحتی می توان پنجره های قدیمی را با پنجره های upvc به شکل و رنگ دلخواه خود تعویض نمود.

پنجره های یو پی وی سی مزایای بسیاری دارد که می تواند به راحتی جایگزین پنجره های قدیمی شود.

سیجاندژ می تواند در کمترین زمان و با بهترین کیفیت پنجره های قدیمی منزل شما را با پنجره های دوجداره جدید تعویض کند و بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد.

اگر در این باره سوال یا نظری دارید می توانید با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.