پنجره upvc

تعمیر قفل و دستگیره upvcشنبه ۲۹, اردیبهشت ۱۳۹۷

تعمیر قفل و دستگیره upvc

پنجره upvc

پنجره upvc در بین افراد محبوبیت زیادی پیدا کرده است و اغلب افراد پنجره های قدیمی خود را با این پنجره ها تعویض می کنند. در این خصوص باید توجه کرد که  برای خرید و نصب این محصول دقت بالا نیاز است.

همچنین نصب این پنجره باید توسط متخصصین انجام شود تا بتوان بهترین نتیجه را مشاهده کرد.

بحث دیگری که مد نظر است تعمیرات پنجره upvc است. یکی از مشکلاتی که در این زمینه ممکن است رخ دهد از کار افتادن قفل و دستگیره  پنجره upvc است. البته بهتر است بدانید که این پنجره های ضد سرقت هستند.

در این مقاله قصد داریم در این باره برای شما توضیحاتی دهیم.

تعمیر قفل و دستگیره upvc

تعویض قفل پنجره upvc

قفل پنجره های دوجداره در صورتی که به درستی استفاده شوند دارای عمر طولانی می باشند و امکان از کار افتادن شان بسیار محدود است اما اگر این اتفاق افتاد حتما باید با تعمیرکار درب و پنجره های دوجداره تماس بگیرید.

معمولا قفل پنجره upvc بعد از خرابی باید تعویض شوند و قفل جدید جایگزین آن شود و در مواردی ممکن است که مشکل از توپی یراق به کار گرفته باشد که کامل در داخل زاماک قرار نمی گیرد و با جابه جایی زاماک و یا اضافه کردن ویا تعویض اسپانولیت قابل تعمیر می باشند و در غیر این صورت نیاز به تعویض قفل پنجره upvc دارد.

تعویض دستگیره پنجره upvc

دستگیره پنجره های دوجداره دارای استحکام قابل قبولی می باشند و دستگیره ها در انواع مختلف در پنجره های upvc به کار گرفته می شوند از جمله معمولی و یخچالی که هر کدام دارای عملکرد خاصی هستند.

برای تعویض دستگیره پنجره upvc نیز حضور تعمیرکار پنجره های دوجداره الزامی است.

اگر در این خصوص نظری دارید می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در سیجاندژ با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.