پنجره upvc

بهترین درب و پنجره های upvcشنبه ۰۳, شهریور ۱۳۹۷

بهترین درب و پنجره های upvc

عوامل مختلفی هستند که بر روی انتخاب درب و پنجره های upvc تاثیر گذار هستند. قطعا شما در هنگام تعویض پنجره های قدیمی خود با محصولات جدید به فکر کیفیت و هزینه آن خواهید افتاد. بهترین درب و پنجره های upvc باید ویژگی های منحصر بفردی نیز داشته باشند.
به همین دلیل در این مقاله سعی شده است مروری به ویژگی و مزایای درب و پنجره upvc شود تا در هنگام تعویض پنجره های قدیمی خود با آگاهی کامل تصمیم گیری کنید.
ما در اینجا انواع مختلف درب و پنجره های upvc را مورد بررسی قرار می دهیم تا خریدی با رضایت داشته باشید.

بهترین درب و پنجره های upvc

انواع مختلف درب و پنجره های upvc

  • درب و پنجره های تاشو

همانطور که از نام این محصول مشخص است این درب و پنجره ها به صورت تاشو هستند و بیشتر مناسب فضای خانه هایی است که بسته باشند. زیرا با قابلیت هایی که دارند باعث باز شدن فضای خانه ی شما می شوند و فضای خانه شما را بهینه خواهند کرد. این درب و پنجره ها به دو طرف باز می شوند و البته مناسب خانه های با فضای باز نیز هستند و باعث جلوه دادن هر چه بیشتر فضای خانه شما می شوند. این درب و پنجره ها را می توانید دو یا سه جداره با شیشه ایمنی نورد شده یا لمینت شده انتخاب کنید. همینطور دارای قفل چند نقطه ای نیز هستند که باعث ایمنی بیشتر خانه شما می شود.

  • درب و پنجره های کشویی

این درب و پنجره های کشویی upvc تولید شده در سیجاندژ مناسب هر فضایی از خانه می شود. از خانه های سنتی گرفته تا مدرن. داخل خانه باشد یا ساختمان اداری . به هرشکلی، مناسب با سلیقه خود می توانید از این درب و پنجره های کشویی استفاده کنید.
این درب و پنجره های upvc را می توانید در کمترین عرض با دو پنجره (یکی ثابت و دیگری متحرک به صورت کشویی) تا اندازه های بالاتر مورد استفاده قرار دهید.

این درب و پنجره ها را می توانید با توجه به نیاز خود به صورت دو یا سه جداره با شیشه های نورد یا لمینت ، ریل با قابلیت ضد بلند شدن با جنس های مختلف مورد استفاده قرار دهید.
اضافه کردن پنلهای جدید برای این نوع پنجره بسیار آسان است و با توجه به این که این درب و پنجره های کشویی upvc با قیمتی رقابتی و مناسب در بازار عرضه می شوند می توانند گزینه مناسبی برای خیلی از شما باشد.
این پنجره ها از نوع دو یا سه جداره می توانند به صورت عایق انرژی اعمال شوند اما به دلیل پنل های بیشتر ممکن است فضای خانه شما را بیشتر اشغال کنند.

  • درب و پنجره های فرانسوی upvc

یکی دیگر از محصولات upvc درب و پنجره های فرانسوی است. این پنجره ها یا از قسمت مرکزی یا از طریق پانل های جانبی به سمت بیرون باز می شوند. نوع دیگر از این نوع پنجره ها که به فرانسوی کلاسیک معروف هستند دارای پانل های شیشه ای کوچک هستند و به سمت خارج باز می شوند. این درب و پنجره ها با این که سنتی هستند اما می توانند ظاهری مدرن به خانه شما بدهند. این درب ها و پنجره ها معمولا دو جداره و از جنس چوبی یا upvc هستند.

دارای قفلهای چند نقطه ای از جنس فولاد و در درب های داخلی از آستانه های کم ارتفاع استفاده می کنند. این درب ها دارای کیفیت بالا و طرح های کلاسیک مختلف هستند که هر کدام می توانند جلوه ی خاصی از مدرن بودن و کلاسیک بون به خانه شما ببخشند.
این درب و پنجره ها هزینه بالاتری نسبت به انواع دیگر درب و پنجره دارند و در صورت بزگتر شدن اندازه این پنجره ها ، ممکن است به فضای بیشتری نیاز داشته باشید و محدودیت دسترسی شما کاهش پیدا کند.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.