پنجره upvc

با محصولات کشویی upvc از فضای باز لذت ببریدپنج شنبه ۲۵, مرداد ۱۳۹۷

با محصولات کشویی upvc از فضای باز لذت ببرید

جدیدترین محصولات upvc دربهای کشویی است.شما می توانید با محصولات کشویی upvc از فضای باز لذت ببرید . این دربها به صورت یک خط افقی ، موازی با دیوار باز می شوند . این شیوه از باز شدن به محیط خانه کمک می کنند فضایی بیشتری داشته باشد.
این دربها با خانه هایی که وسعت آنها زیاد است به خوبی سازگاری دارند و باعث می شود طراحی این خانه ها ظاهری مدرن و شیک به خود گیرند.
دربهای کشویی upvc را می توان در اداره ها، خانه ها ، هتلها و در بیشتر ساختمان ها مورد استفاده قرار داد.اگر از فضای کوچک محیط اطراف خود خسته شده اید باید بدانید این فضای کوچک اغلب با درب و پنجره های لولایی احاطه شده است و می توانید با تعویض این محصولات با درب و پنجره های کشویی upvc ،باعث ایجاد فضایی باز شوید.

درب و پنجره های upvc ظاهر شلوغ خانه ی شما را به خانه ای آرام با فضای باز تبدیل خواهد کرد و به دلیل کیفیت بالا شما را سالها راضی نگه خواهد داشت.
با نوآوری های جدیدی که در عرصه درب وپنجره سازی شده است ما محصولات upvc را به شما معرفی خواهیم کرد چرا که علاوه بر کیفیت بالا قادر هستند شما ظلاهری شیک مطابق با سلیقه شما به خانه بدهند.

با محصولات کشویی upvc از فضای باز لذت ببرید

 تاثیر درب و پنجره های upvc بر فضای خانه شما

یکی از مکان هایی که می شود از دربهای کشویی upvc استفاده کرد در راهرو های باریک است. چرا که دسترسی را به تمام نقاط اطراف ساده تر خواهد کرد. شما با هیچ مانعی برخورد نخواهید داشت و تمام طول راهرو را برای رفت آمد باز خواهد گذاشت.همچنین در این حالت در انتهای راهرو خبری از دربهای لولایی با فضای بسته نخواهد بود.
درب و پنجره های کشویی upvc به دلیل ویژگی هایی که دارند گزینه مناسبی برای ورودی ها به شمار میروند.
نگران محیط بسته فضای اتاق خود نباشید. می توان گفت یکی از دلایل بسته بودن فضای اتاق شما دربهای کمد شما میباشند با تعویض درب وپنجره های قدیمی اتاق یا حتی درب کمد ها و تبدیل آنها به در و پنجره های کشویی upvc قادرید از فضای اتاق خود بیشترین استفاد را ببرید.
درب و پنجره کشویی upvc محیط اتاق و کمد شما را بی جهت مسدود نمی کند و شما می توانید از فضای داخل کمدها لذت ببرید.

با محصولات کشویی upvc از فضای باز لذت ببرید 1

درب بالکن ها یکی از مواردی است که شما را متوجه فضای اطراف می کند و در بیشتر اوقات به دلیل همین فضای کم قید طراحی خانه خود می زنید. شما می توانید از درب و پنجره های کشویی برای بالکن خانه خود استفاده کنید. این دربها فضای زیادی را اشغال نخواهند کرد و با ایجاد فضایی باز شما می توانید به فکر چیدن گلدانهای خود در بالکن بیفتید و چشم اندازی دیدنی را خلق کنید.
یکی دیگر از ویژگی های این درب و پنجره های upvc عایق بودن آنهاست که باعث جلوگیری از به هدر رفتن حرارت می شود و همینطور صدای محیط بیرون را به طرز چشمگیری کاهش می دهد. عایق بودن درب و پنجره upvc مزیتی است که به طور چشمگری باعث کم شدن هزینه و صرفه جویی در انرژی می شود.

همینطور می توانید با محصولات کشویی upvc در بالکن یا آشپزخانه خود فضایی برای استراحت یا محیطی اداری را به وجود بیاورید.
قسمتی از محیط و فضای اضافی خانه خود را مخفی کنید یا قسمتی جدید را اضافه کنید.

به طور کل از کشویی بودن درب و پنجره های upvc می توانید حداکثر استفاده را ببرید. این موضوع فقط بستگی به خلاقیت و سلیقه شما خواهد داشت.
بقیه موارد را هم به شرکت سیجاندژ و تیم متخصص آن بسپارید و مطمئن باشید از انتخاب خود لذت خواهید برد.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.