پنجره upvc

انواع طراحی پنجره دو جدارهشنبه ۱۹, خرداد ۱۳۹۷

انواع-طراحي-پنجره-دو-جداره

پنجره upvc

پنجره upvc یکی از پنجره های محبوب است که در ساخت و ساز بسیار استفاده می شود و مزایای بسیاری دارد. درب و پنجره های دوجداره هم زیبایی خاصی دارند و هم امنیت بالایی دارند که می توان به راحتی از این پنجره ها استفاده کرد. پنجره upvc را در طرح ها و گونه های مختلف تولید می کنند. شما می توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود پنجره مورد نظر خود را انتخاب کنید و بهترین استفاده را از این پنجره ها داشته باشید.در این مقاله قصد داریم انواع طراحی پنجره دو جداره را برای شما توضیح دهیم تا در این باره اطلاعات شما به اندازه کافی افزایش یابد.

انواع-طراحی-پنجره-دو-جداره

• پنجره upvc کشویی
این طراحی عموماً در پنجره های بزرگ و در ها استفاده می گردد. راحتی استفاده در این نوع پنجره در اولویت قرار دارد. این نوع پنجره دوجداره با یراق آلات معمولی و فولکس واگنی عرضه می گردد که نوع یراق آلات فولکس واگنی دارای عایق بندی بالا بوده اما قیمت آن از یراق آلات معمولی بالاتر است.

 

• پنجره upvc با یراق دو حالته
این نوع پنجره دو جداره به علت امکان باز شدن از بالا و کنار محبوب ترین نوع پنجره دو جداره است. در این نوع پنجره، راحتی و عایق بندی بالا در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

• پنجره upvc با یراق تک حالته
این نوع پنجره دو جداره ساده ترین طراحی ممکن را دارد و در شرایطی که نیاز به بازشدن دو حالته وجود ندارد از این طراحی استفاده می گردد.

 

• پنجره upvc دولنگه
این نوع پنجره معمولاً در پنجره های بزرگ و درها استفاده می گردد. استفاده از این طراحی معمولاً در پنجره های بزرگی که نیاز به باز شدن کل فضا احساس می شود کاربرد دارد.

می توانید نظرات خود را در این باره با سیجاندژ در میان بگذارید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.