پنجره upvc

آیا سبک های متفاوت پنجره دوجداره را می شناسید؟پنج شنبه ۰۴, مرداد ۱۳۹۷

آیا سبک های متفاوت پنجره دوجداره را می شناسید؟

سبک های متفاوت پنجره دوجداره

درب و پنجره upvc دارای سبک و طراحی مختلفی هستند که هر فرد با توجه به نیاز خود می تواند نوع پنجره مورد نظر خود را انتخاب کند.
در این مقاله ما در این خصوص اطلاعاتی به شما خواهیم داد تا در این باره اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
درب و پنجره را می توان از مواد اولیه گوناگون ساخت که در این بین یو پی وی سی از بهترین مود اولیه است زیرا مزایای بسیاری دارد و در مقابل انواع دیگر مقرون به صرفه تر است.

انتخاب طراحی

قابل توجه است بدانید که طرح های پنجره دوجداره مختلف دارای مقیاس قیمتی گوناگون هستند؛ هرقدر طراحی پیچیده تر باشد و دارای تجهیزات ویژه ای باشد بیشتر احتمال دارد قیمت طراحی پنجره دوجداره بیشتر شود.

آیا سبک های متفاوت پنجره دوجداره را می شناسید؟

سبک های رایج در پنجره دوجداره

مسئله مهمی ک باید به آن اشاره کرد این است که هر نوع پنجره با توجه به شیشه و قاب آن سبک های مخصوص به خود را دارد و پنجره دوجداره نیز از این قافله مستثنا نیست. در زیر به انواع سبک های پنجره دوجداره می پردازیم.

• پنجره لولادار
• پنجره کشویی
• پنجره فرانسوی
• پنجره چرخشی
• پنجره قوسی
• رواق ورودی

طرح های بالا از انواع طرح های درب و پنجره یو پی وی سی هستند که می توان نوع آن را مشخص کرد و سفارش دارد تا سیجاندژ در کمترین زمان و با قیمتی مناسب محصول شما را تولید کرده و به شما تحویل دهد.

البته باید دقت کنید که کدام نوع پنجره با خانه شما سازگار است . برای اینکه بتوانید تصمیمی درست در این باره بگیرید به شما پیشنهاد می کنیم که با مشاورین سیجاندژ صحبتی داشته باشید تا شما را در این باره راهنمایی کنند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

حق نشر برای سیجاندژ محفوظ است.